Загін територіальної оборони Березанщини достойно показав себе на навчаннях – БЕРЕЗНЕГУВАТЕ СЬОГОДНІ

Загін територіальної оборони Березанщини достойно показав себе на навчаннях

Минулих вихідних, 18 та 19 березня, на базі полігону Національної гвардії відбулися масштабні загальнообласні навчання підрозділів територіальної оброни, до участі в яких долучилися понад 700 осіб з усіх районів та міст області, передає БЕРЕЗАНКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Березанської РДА.

Березанський район на навчаннях гідно представив місцевий загін територіальної оборони на чолі із головою райдержадміністрації Сергієм Танасовим. До складу загону увійшли представники райвійськкомату – військовий комісар Вадим Нечай, заступник військового комісара з питань територіальної оброни Сергій Вільмовський, старший сержант Віталій Вдовиченко, а також працівники органів влади, підприємств, установ, організацій, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, сільські голови – Юрій Гайван, Іван Моторний, Юрій Шапран, Віктор Гречан, Микола Казимир, Сергій Воляник, Віталій Савчук, Ігор Петрівський, Вадим Бессонов, Олександр Фаріонов, Ігор Фільжак, Микола Горбуров, Олександр Калкутін, Віталій Кардаш, Микола Калкутін, Сергій Шпрайдун, Віктор Бараболя, Артем Мисків, Олександр Сербенюк, Андрій Журба, Микола Куцарєв, Віктор Міньок, Володимир Москаль, Олег Гоманюк, Ігор Гонтар, Максим Толубенко, Валерій Кепін, Володимир Костенюк, Леонід Швець, Валерій Поліщук та Олександр Поворозник.

– Той, хто прагне миру, має бути готовим до війни, – зазначив у ході спілкування з журналістами очільник Березанської райдержадміністрації Сергій Танасов. – Сьогодні тут (на полігоні прим. авт) всі – від вчителя до механізатора, є голови сільських рад.

Сергій Іванович також схвально відзначив рівень усвідомлення громадянського обов’язку учасниками територіальної оборони  району та їх готовність за першим покликом, без зайвих умовлянь, долучитися до участі в навчаннях.

Впродовж двох днів березанці разом з іншими учасниками навчань опановували знання з вогневої, тактичної, інженерної, медичної і психологічної підготовки, організації зв’язку, рукопашного бою та вчилися застосовувати набуті навички на практиці, в умовах, максимально наближених до бойових. До проведення інструкторсько-тактичних занять було задіяно особовий склад бригад, розташованих в межах області, насамперед, інструкторів 79-ої аеромобільної бригади, які ще під час урочистого відкриття заходу перевірили готовність підрозділів територіальної оборони несподіваною атакою із застосуванням імітаційних засобів. Слід відзначити, що на раптовий напад і оборонці району, і інші учасники навчань відреагували своєчасно, а даючи відсіч «ворогові» діяли рішуче та впевнено. За підсумками дводенної підготовки кращі на навчаннях отримали подяки обласної державної адміністрації, серед них і наш земляк, вчитель Української школи Віктор Бараболя.

– Дуже вдячний голові райдержадміністрації Сергію Танасову, який взяв на себе організаційні моменти, віднайшов необхідні резерви  і надав нам можливість взяти участь у навчаннях такого рівня. За ці два дні мені знову згадався той особливий дух бойового братерства, який був у нас у зоні АТО, оновилися у пам’яті всі знання,  – поділився своїми враженнями від навчань демобілізований учасник антитерористичної операції, капітан Юрій Шапран. В свою чергу його колега по загону тероборони Володимир Москаль додав, що вперше побував на навчаннях з такою високою організацією, змістовною теоретичною і, особливо, практичною частинами від досвідчених інструкторів. Учасники навчань також висловили спільне побажання, аби подібні заходи обов’язково  проводилися у подальшому і не лише на рівні області, а й на рівні районів.

Джерело: БЕРЕЗАНКА СЬОГОДНІ

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*